КМЦ-новий партнер КНЕУ!25 Травня 2022р.

24 травня 2022 року до КНЕУ завітали представники Київського Молодіжного Центру!

Сторони уклали Меморандум про співробітництво, який своїми підписами завірили ректор КНЕУ Дмитро Лук'яненко та директор КМЦ Ярослав Шуляков.

В ході зустрічі відбулося обговорення шляхів подальшої співпраці, зокрема в сфері профорієнтації, кар'єрного консультування, психологічної допомоги.

КНЕУ залюбки долучиться до організації різноманітних онлайн- та офлайн-заходів, адже основна мета - створити можливості для розвитку молоді як в місті Києві, так і по всій країні. Також важливим напрямком роботи сторони вважають підтримку волонтерських проєктів, що наближають Перемогу України!

В умовах війни обов'язково потрібно думати про майбутнє, а наші студенти, молодь, і є справжнім майбутнім України.

Бажаємо успіхів новому партнерству!