Зустріч ректора з баскетбольною командою КНЕУ17 Січня 2024р.

17 січня ректор КНЕУ Дмитро Лук’яненко  провів зустріч зі студентами та тренерським складом баскетбольних команд університету.
Нагадаємо, що наші студенти успішно виступили у фіналі Чемпіонату міста Києва з баскетболу 3х3 і зайняли ІІ місце

Дмитро Григорович привітав спортсменів та нагородив грамотами за активну участь у спортивному житті університету:
Бражевського Олександра, Грищенка Ігоря, Правдивого Дмитра, Сопова Артема, Корнієнко Поліну, Курсеітову Анастасію та Неділю Марину.
Також ректор подякував тренерам баскетболістів - викладачам КНЕУ- Рачок Марині та Кузнєцову Валерію за внесок у розвиток студентського баскетболу та за активну участь у підготовці команди.
Учасники зустрічі обговорили подальші напрямки розвитку студентського спорту і майбутні змагання. Відзначимо, що до зустрічі приєдналася і директорка ТОВ "Київбаскет" Світлана Неухацька, за підтримки якої відбулися виступи наших команд. До привітань долучилися декан факультету фінансів Богдан Стеценко та завідувач кафедри фізичного виховання Михайло Дудко.

Дякуємо всім і ще раз вітаємо наших баскетболістів!