КНЕУ- співорганізатор 10th International Conference on Future and Technology with Sustainable Development26 Лютого 2024р.

24-25 лютого відбулася International Conference «Future and Technology with Sustainable Development», яка проводилася  за участі Tradepreneur Global Research Organization в онлайновому режимі.
Приємно відзначити, що наш університет був запрошений долучитися як співорганізатор. До складу організаційного комітету від КНЕУ ім. В. Гетьмана увійшли:

• Лариса Антонюк, д.е.н., професорка, проректорка з наукової роботи
  • Єлєна Прохорова, к.е.н., доцентка кафедри менеджменту

До роботи конференції 24-25 лютого 2024 року долучилися науковці з Малайзії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Турецької Республіки, Демократичної Республіки В’єтнам, Республіки Індії, України, Китайської Народної Республіки. Учасниками конференції в межах панельних платформ представлено й обговорено результати актуальних досліджень з проблематики використання сучасних технологій в інжинірингу, маркетингу, менеджменту, освіті та інших сферах.

Розпочав наукову дискусію декан факультету економіки та управління, к.е.н., доцент Олександр Востряков, який окреслив пріоритети зміни технологій в еволюційному поступі з орієнтацією на перспективу сталого розвитку.

Науковці КНЕУ  також презентували результати за такими темами:

• INTEGRATION OF ARTIFICIAL INTELLIGENCE IN EDUCATIONAL PROCESSES: EXPERIENCE AND PERSPECTIVES (Oleksiy OBOLENSKYI, Viktoriia KOSYTSKA)
  • THE USE OF AI CHATBOTS IN HIGHER EDUCATION: THE PROBLEM OF PLAGIARISM (Yeliena PROKHOROVA)
  • DEVELOPING A MODERN FRAMEWORK FOR ECONOMIC SECURITY IN THE DIGITALIZATION OF INVESTMENTS (Oleksandr KALININ, Viktoriya GONCHAR)
  • INNOVATION PLATFORM-BASED ECOSYSTEM (Larisa ANTONIUK. Olha DENISOVA)
  • CONSULTING IN ARTIFICIAL INTELLIGENCE IN EDUCATION (Оlenа PRYMOSTKА)