Члени ректорату відвідали Музей історії КНЕУ20 Грудня 2023р.

19 грудня в Музеї історії КНЕУ відбулося засідання ректорату університету під головуванням в. о. ректора, проректора з науково-педагогічної роботи Колота А.М. Присутні ознайомились з новими експозиціями Музею історії університету. Директор Музею Ніколаєва Т.М. поділись  перед присутніми думками щодо перспектив роботи структурного підрозділу університету.  Обговорювали роль та місце Музею в навчанні та вихованні студентів, втіленню нововведень з метою зацікавленості студентства  історією альма-матері, а також  сприянню факультетів у зборі інформації та  висвітленні історії їх діяльності. З грунтовними пропозиціями та побажаннями до співпраці в просуванні музейного продукту, а також з рекомендаціями щодо використання локації Музею для проведення виховних та мистецьких заходів, виступили декани факультетів: мiжнародної економiки i менеджменту — Солодковський Ю. М.,  обліку та податкового менеджменту — Бондар М. І., фінансів  — Стеценко Б. С., економіки та управління  — Востряков О. В., маркетингу — Шафалюк О.К. Проректор  з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації Сільченко М.В., та директор інституту інформаційних технологій в економіці Ващаєв С. С. підтримали ідеї щодо цифровізації музейного продукту та окреслили  шляхи його втілення. Прісняк  С.О. – Голова первинної профспілкової організації  пообіцяв сприяти оформленню стендів, а в.о. Голови САР Артем Мельник  – сприяти проведенню спільних заходів.  Власенко В.В. — заступник директора ЮІ, висвітила побажання щодо оновлення стенду, що стосується історії юридичного інституту. Директор наукової бібліотеки імені М.В. Довнар -Запольського Якубовська С.В. поділись цікавими матеріалами , які можна використати в роботі університетського Музею. У підсумку грунтовного обговорення, Анатолій Михайлович Колот висловив сподівання, що цікаві пропозиції мають бути втілені в життя спільними зусиллями і Музей університету має стати цікавою локацією для студентів, викладачів та абітурієнтів.