Підписано меморандум з консалтинговою компанією "СІДКОН"07 Березня 2024р.

7 березня 2024 року Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана та консалтингова компанія «СІДКОН» уклали Меморандум про співпрацю. На двосторонній зустрічі КНЕУ представляв особисто Дмитро Лук'яненко, який підкреслив надзвичайну важливість налагодження ефективних комунікацій зі стейкхолдерами. Метою Меморандуму є налагодження тісної співпраці між Сторонами у сфері освіти і науки, консалтингу, забезпечення взаємодії та консолідація зусиль фахівців обох сторін для реалізації стратегічного партнерства, спрямованого на обмін інформацією і досвідом, надання взаємних консультацій, запровадження спільних проєктів, створення умов для професійного розвитку та професійної реалізації здобувачів вищої освіти і працівників Університету, посилення процесу інтеграції між наукою, освітою та практичним використанням знань, взаємовигідне поєднання наукового потенціалу з практичним досвідом роботи.
Радіємо новому партнерству!