Нагородження переможців конкурсу студентських есе "Соціальні ідеї, що змінюють світ: step-up strategy"29 Лютого 2024р.

У рамках реалізації Меморандуму про партнерство та співробітництво КНЕУ імені Вадима Гетьмана з дослідницькою компанією «Active Group», 29 лютого 2024 року відбулося підведення підсумків та нагородження номінантів конкурсу студентських есе «Соціальні ідеї, що змінюють світ: step-up strategy», який був проведений серед здобувачів ОПП «Соціальні та медіа комунікації» спеціальності «Соціологія». Співорганізаторами конкурсу виступили: Інститут соціологічних досліджень КНЕУ ім. В. Гетьмана, Київське відділення Соціологічної асоціації України, кафедра соціології.  Метою конкурсу, який тривав з 12 по 23 лютого,  було розкриття професійного потенціалу активної студентської молоді, залучення її до вирішення актуальних соціальних проблем українського суспільства, розширення аналітичних компетентностей роботи з «живими» емпіричними даними. Роботи номінантів були представлені у наступних тематичних напрямках: геополітичні конфлікти; глобальна безпека; екологія і збереження природи; економічний розвиток; інфодемія та дезінформація; комунікації, як інструмент соціальних змін; міське планування і транспорт; соціальні зміни; соціальні та політичні нерівності; тероризм і кіберзлочинність; цифрові технології і приватність.

Зі словами привітання виступили директор дослідницької компанії «Active Group»  та ініціатор конкурсу - Олександр ПОЗНІЙ, співзасновник дослідницької компанії «Active Group», співавтор щотижневого інтернет видання «Пульс Тижня» - Андрію ЄРЕМЕНКО, членкиня Бюро Київського відділення соціологічної асоціації України, гарантка ОПП «Соціальні та медіа комунікації» - Тетяна ЄРЕСКОВА, виконуючий обов’язки завідувача кафедри соціології, доктор соціологічних наук Сергій ЯРЕМЧУК.

Вітаємо номінантів та бажаємо подальшого професійного розвитку та нових науково-практичних досягнень!