Презентація концепції ребрендингу КНЕУ17 Листопада 2020р.

Сьогодні в Міжнародний день студента в приміщенні GRAPE HUB відбулася знакова подія - презентація концепції ребрендингу КНЕУ.
Ректор КНЕУ Дмитро Лук'яненко, СЕО агентства GRAPE Юрій Гладкий, головна дизайнерка проєкту Євгенія Оніщенко представили концепт нового логотипу, візуального стилю і позиціонування університету.

Під час сесії запитань-відповідей ректор зазначив, що завдяки ребрендингу університет прагнув:

- адаптуватися у цифровому середовищі та водночас не втратити фундаментальні

цінності, традиції і надбання;

- отримати візуальне підтвердження інноваційності та креативності;

- налаштувати інтерактивні комунікації з Z-поколінням;

- відродити цікавість до економіки як основи життєдіяльності і суспільного

прогресу;

- викликати позитивний шок на ринку освітніх послуг.

Оновлення айдентики і комунікації навчального закладу було не простим, але амбіційним завданням, зі слів Юрія Гладкого, який є випускником КНЕУ, саме навчання в Університеті дало знання, з якими можна змінювати світ : "Саме тому через 20 років я з командою агентства Grape вирішив

допомогти моїй альма-матер трансформуватися для нового цифрового світу і глобальної економіки. Моя мета — дати КНЕУ нову конкурентну стратегію бренду в освіті, привабливу ідентичність, бажання бути причетним до змін і будувати спільноту лідерів для нової економіки».

З нетерпінням чекаємо відгуків нашої університетської спільноти. Тільки разом ми зможемо реалізувати нову стратегію ребрендингу Університету в глобальному інформаційному просторі!