Професор Грегорі Гарднер став почесним доктором КНЕУ31 Жовтня 2019р.

Рішенням Вченої ради нашого університету звання почесного доктора КНЕУ присвоєно професору кафедри бізнесу і адміністрування Державного Університету штату Нью-Йорк в Потсдамі професору Грегорі  Гарднеру.

Святкова церемонія, на якій були присутні ректор КНЕУ Д. Г. Лук’яненко, проректори та декани факультетів, відбулася 31 жовтня у конференц-залі КНЕУ. Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків  В.І. Чужиков  подякував професору Грегорі  Гарднеруза результативне співробітництво та внесок у наукову діяльність. Директор Інституту англомовних програм О.І. Циркун  організувала зустріч професора зі студентами факультету міжнародної економіки  і менеджменту. Почесний доктор КНЕУ Грегорі  Гарднер розповів, що вперше  відвідав Україну у 2005 році за програмою обміну студентів, а з 2010 року розпочалося ефективне  співробітництво з нашим закладом: лекції, тренінги,  онлайн-конференції, вручення сертифікатів.

«Рівень знань студентів вашого університету вражаючий. А  чи є відмінності між молоддю України та США?  Вважаю, усі студенти  схожі, мають однакові мрії, побоювання, всі люблять подорожувати.  Для викладачів працювати з усіма – насолода». На питання «Чи треба вивчати історію економіки?» професор відповів: «Той хто не вчить історію, приречений до того, що вона повториться».

За традицією професор Грегорі  Гарднер як почесний доктор КНЕУ прочитав  першу лекцію. Він розповів про глобальні  економічні зміни, акцентував увагу на подальших партнерських відносинах. Студентів переповнювали приємні емоції та нові знання. Бажаємо успіхів та  здобутків!

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова

Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія  Рогачова (фото)