До уваги студентів з інших ЗВО!28 Березня 2022р.

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» пропонує долучитися до навчального процесу студентам, які не мають можливості навчатися в своїх ЗВО через військову агресію росії проти України.

З 1 квітня 2022 року Університет відновлює навчання у дистанційній формі. Наші можливості дозволяють забезпечити освітній процес для тих, хто цього потребує у відповідності до функціонуючих освітніх програм та рівня освіти (бакалаврського, магістерського чи PhD). Викладачі та студенти охоче допоможуть Вам в опануванні нових знань і формуванні фахових компетентностей під час дистанційного вивчення навчальних дисциплін.

За умови успішного виконання навчального плану Університет надає довідку про результати навчання та обсяг кредитів, годин, які можуть бути визнані та перезараховані за основним місцем навчання як результати неформальної освіти.

Як долучитися до навчання?
Для початку просимо зареєструватися за формою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd3EPgFh_2QXKSe3wzltIg-ZZyCDZ7yXQEno6JfQpNprLiolA/viewform

Через деякий час з Вами зв'яжеться представник КНЕУ для узгодження практичних аспектів навчання.

Чекаємо в КНЕУ!