Тренінг для ВПО в рамках партнерства з Старобільською РДА07 Березня 2024р.

06 березня 2024 року відбулася перша зустріч з організації проведення тренінгу для ВПО з Луганської та інших окупованих областей України «Як написати проєкт і залучити кошти на власну справу або проєкт».

👉Заходи ініційовано Старобільська районна державна адміністрація в рамках меморандуму про партнерство з Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана.

Виявили бажання покращити свої проєктні навички понад 30 слухачів, які тимчасово мешкають у різних куточках України, а також представники Крижопільської територіальної громади Вінницької області.

З привітальним словом на організаційній зустрічі виступила проректорка з наукової роботи КНЕУ ім. В. Гетьмана Антонюк Лариса, заступник Голови Старобільської РДА Сергій ЯРИШЕВ та керівник відділу економіки Юрій Ніпрун.

Тренером проєкту виступила Тетяна Майорова д.е.н., професорка кафедри корпоративних фінансів і контролінгу КНЕУ.

Бажаємо натхнення та успіхів учасникам такої корисної ініціативи!