Вибори ректора 202413 Березня 2024р.

Шановні викладачі, співробітники, студенти!

Нагадуємо, що згідно Наказу МОН від 07.03.2024 №47-К-24 «Про внесення змін до наказу МОН від 04.02.2022 №28-к (зі змінами) заплановано провести вибори ректора Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана 27 березня 2024 року.

Як відомо, передвиборчий процес був розпочатий ще до повномасштабного вторгнення росії. Так, згідно Листа МОН від 15.04.2022 №1/4196-22 «Про проведення виборів ректора ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Міністерство освіти і науки України згідно із абзацом другим частини третьої статті 42 Закону України «Про вищу освіту» внесло до закладу вищої освіти для голосування кандидатуру Лук'яненка Дмитра Григоровича, доктора економічних наук, професора – претендента на посаду ректора Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Інформуємо, що процедура проведення виборів визначена новою редакцією Положення про проведення виборів ректора Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, що введено в дію Наказом від 12 березня 2024 року №141.
Згідно розділу 3 цього Положення брати участь у виборах ректора Університету мають право:

• кожен науковий, науково-педагогічний та педагогічний штатний працівник

Університету:

• представники з числа інших штатних працівників Університету, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками Університету, які обираються відповідними працівниками шляхом проведення прямих таємних виборів;
  • виборні представники з числа студентів Університету денної форми навчання, які обираються студентами шляхом прямих таємних виборів з врахуванням відповідного регламенту, погодженого в установленому порядку.

При цьому загальна кількість (повний склад) наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників Університету повинна становити не менше 75 відсотків загальної кількості осіб, які мають право брати участь у виборах; кількість виборних представників з числа інших працівників Університету – до 10 відсотків; кількість виборних представників з числа студентів – не менше 15 відсотків осіб, які мають право брати участь у виборах.

Просимо всіх прийняти активну участь у виборчому процесі!