Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

КНЕУ – найкращий університетський аналітичний центр15 Березня 2018р.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана увійшов в рейтинг найкращих аналітичних центрів світу «2017 Global Go to Think Tank Index Report» та є єдиним серед вітчизняних університетів у цьому звіті.

КНЕУ вже п’ять років поспіль посідає третє місце серед найкращих аналітичних центрів України та на 36-му місці серед найкращих аналітичних центрів Центральної та Східної Європи. У цьому рейтингу Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана склав компанію ще близько 160 університетів світу.

Рейтинг найкращих аналітичних центрів світу готується в рамках Програми аналітичних центрів та громадянського суспільства Інституту Лаудера Університету Пенсільванії (США). Автор проекту – Джеймс Г. МакГанн – вже 11 років видає щорічне деталізоване та ґрунтовне дослідження та відбувається презентація одночасно в десятках країнах світу. Методологія складання цього індексу спирається на метод експертних оцінок, за яким при складанні звіту врахована думка аналітичних центрів та експертів, політиків, журналістів, громадських та приватних спонсорських організацій зі всього світу. При цьому оцінка впливу аналітичних центрів відбувалася за такими групами показників як індикатори ресурсів, корисності, обсягу наукової продукції та впливу.

Таке визнання є результатом плідної аналітичної діяльності професорсько-викладацького корпусу, аспірантів та докторантів КНЕУ щодо можливостей покращення економічних аспектів політик, адже девізом організаторів цього звіту є «допомога у подоланні розриву між наукою та політикою».