В КНЕУ пройшло об'єктне тренування щодо відпрацювання навичок пожежної безпеки10 Березня 2023р.

9 березня 2023 року на локації головного корпусу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана пройшло  об'єктне тренування щодо відпрацювання навичок пожежної безпеки.

Рятувальники Шевченківського району провели виїзний тренінг для педагогічного складу КНЕУ. Даний захід складався з теоретичного майстер-класу та практики. На теоретичній частині розглянули ряд актуальних питань, а саме:

⁃ види вибухонебезпечних та підозрілих предметів та дії у разі їх виявлення. Рятувальники наголосили на тому, що боєприпаси надто небезпечні та закликали не ігнорувати попереджувальні знаки та не чіпати підозрілі предмети, також вкотре нагадали алгоритм дій при сигналі «Повітряна тривога»;

⁃ правила безпечного використання газових пальників та балонів, а також генераторів, тощо;

⁃ алгоритм дій у разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації та особливості правильної та швидкої евакуації людей;

⁃ види, будова та правила користування вогнегасниками.

В практичній частині виїзного тренінгу, для закріплення інформації, було проведено евакуацію людей з будівлі навчального закладу під час виникнення умовної пожежі, а також педагогічний склад вищого навчального закладу мав змогу практично відпрацювати свої навички та знання отримані під час лекції, а саме як правильно користуватись вогнегасниками при гасінні джерела вогню.

Пам'ятаймо, що при виникненні надзвичайних ситуацій телефонуємо на "101"! Дякуємо представникам Шевченківського РУ ГУ ДСНС України в м. Києві за детальний тренінг. Бережімо себе дотримуймось правил пожежної безпеки, адже наша обережність, обізнаність та свідоме ставлення до оточуючого середовища може зберегти життя, здоров'я і майно!