Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

ЛЮТИЙ. РІК НЕЗЛАМНОСТІ24 Лютого 2023р.

24 лютого 2022 року розпочалася повномасштабна війна проти нашої країни...
Це день, який поставив під сумнів мирний порядок на європейському континенті і розділив наші життя на ДО І ПІСЛЯ!
Ще у 2014 році  небесна сотня стала першими жертвами російсько-української війни, а потім країна-агресор здійснила  військове вторгнення, що призвело до захоплення Криму та частини Донбасу. Рік тому полум'я війни охопило всю територію нашої держави.
Україна чинить запеклий опір. Ми щодня відмірюємо по кроках, інколи
дуже повільних, непростий шлях до омріяної ПЕРЕМОГИ! День перший,  день сімнадцятий, день сімдесят третій, 100 днів незламності, день 365-й...
Лютий замість найкоротшого став найдовшим місяцем року, кожен його день увійде до нашої новітньої історії УКРАЇНИ! Так, як було до 24 лютого 2022 року, уже не буде ніколи. Війна змінила українців, змінила погляди світу на нашу країну, ми зрозуміли, хто на світлому боці добра,  хто наш друг, а хто справжній  ворог.
Незважаючи на те, що агресор зібрав усі свої потужні сили, щоб знищити нас і нашу державу, ми вистоїмо, Україна обов’язково переможе!  Адже щодня ми бачимо, як наші Збройні сили роблять неможливе, а прості українці  допомагають армії, активно волонтерять, забезпечуючи наших захисників всім необхідним. Кнеувці теж не стоять осторонь у часи війни, одні зі зброєю в руках захищають рідну землю, інші допомагають армії, дбають про майбутнє держави, тримаючи освітній фронт.
Нещодавно ми започаткували спецпроєкт  «Герої серед нас»,  в якому розповідаємо про викладачів, співробітників, випускників та студентів  КНЕУ, які захищають нас у лавах Збройних сил.
З величезним болем у серці отримуємо звістки  про загибель наших захисників... Усвідомлюємо, що кров'ю полеглих і живих героїв пишеться  літопис держави, що мріє жити вільно, щасливо, у демократичному світі, де цінністю передусім є людина, а її прагнення миру є священним і недоторканим. Ми хочемо плекати власні мрії, ростити щасливе покоління успішних громадян, щоб ніколи знову не проходити таких страшних випробувань. Саме тому тримаємо стрій, а Україну підтримує весь цивілізований світ, який теж проходить непрості випробування й вивчає заново уроки історії!  Сам того не бажаючи ворог "створив"  незламну українську націю, боротьба і єднання якої згуртувало світ.
Перемога України –  неминуча, це перемога добра над злом, демократії над тоталітаризмом, світла над темрявою! Рік незламності ще раз  доводить, що лютий закінчиться і буде весна... СПРАВЖНЯ ПЕРЕМОЖНА УКРАЇНСЬКА ВЕСНА!

Слава Україні!
Героям Слава!