Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Відкрий КНЕУ-2024!27 Травня 2024р.

25 травня 2024 року в головному корпусі Університеті відбулася довгоочікувана зустріч з абітурієнтами «Відкрий КНЕУ-2024»!

До нас завітали вступники, їх батьки та вчителі з різних куточків України: Київщини, Донецької, Сумської, Одеської, Запорізької, Чернігівської та інших областей України. Всього до заходу долучилися понад 250 відвідувачів, з них понад 160 - абітурієнти!

Радіємо, що в такі непрості часи КНЕУ вдалося відновити офлайнові формати активностей для вступників. У конференц-залі облаштували стенди всіх факультетів та інститутів КНЕУ, де гості  мали чудову можливість поспілкуватися наживо з деканами та викладачами, почути думку студентів, які вже здобувають освіту за конкретними навчальними програмами.

З мотиваційним словом до присутніх звернувся ректор КНЕУ Дмитро Лук’яненко, розповівши про переваги головного економічного університету, де є не лише можливість отримати подвійні дипломи, стати конкурентоспроможним фахівцем, а й під час навчання творчо і фізично розвиватися. Адже в КНЕУ функціонує Центр культури і мистецтв, є великий стадіон, басейн.

«Ринок праці мінливий, тому раджу опановувати не одну спеціальність, і, звичайно, на належному рівні знати міжнародну – англійську мову», – порадив ректор.

Представники команди Інформаційного кабінету вступника та Приймальної комісії університету Мирослава Яременко, Віталій Паздрій та Андрій Поплюйко розповіли про особливості вступної кампанії, познайомили з ключовими датами і дедлайнами, відповіли на багато запитань. Під час майстер-класів, які організував кожний факультет, вступники докладно дізналися про освітні програми та відвідали аудиторії, де будуть, сподіваємось, навчатися.

Щиро дякуємо за участь в проведенні заходу факультетам, інститутам, центру міжнародної академічної мобільності та військовій кафедрі

Щиро бажаємо нашим вступникам успішно скласти НМТ та пройти всі етапи вступної кампанії й зустрітися знову на посвяті у студенти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана!


Фотогалерея «Відкрий КНЕУ»

(https://drive.google.com/drive/folders/1QwWU203bNI8zF4Zs9KWdXworF1tqx4mi?usp=sharing )

Більше інформації про Вступ–2024 на нашому ресурсі для абітурієнтів https://t.me/abiturient_KNEU