"Війна цивілізацій. Поетичний фронт КНЕУ"01 Квітня 2023р.

29 березня 2023 року у Науковій бібліотец і імені М. В. Довнар - Запольського КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбулася презентація поетично їзбірки"Війнацивілізацій. ПоетичнийфронтКНЕУ". Це видання є продовженням колективних поетичних збірок "Багатобарвне літо" (КНЕУ, 2001), "Вітрила натхнення" (КНЕУ, 2006), "Мереживо часу" (КНЕУ, 2011). У ньому поєднанні твори поетів КНЕУ різних поколінь. Новевидання– це емоційно - творча реакція авторів на війну, розв'язану російським aгресором. А захід– вияв глибокої шани та щирої вдячності захисникам та захисницям, які виборюють перемогу. Захід проводився у змішаному форматі. У ньому взяли участь: авторизбірки, представники клубу "Дорогами до прекрасного" та клубу "Скіфи", викладачі, співробітники Наукової бібліотеки, студенти КНЕУ та фахового економічного коледжу.

З вітальним словом до учасників заходу звернулась директорка бібліотеки СвітланаЯкубовська. З щирою, душевною промовою виступив натхненник видання та автор багатьох віршів збірки ректор КНЕУ Дмитро Лук'яненко. З цікавою презентацією збірки, до якої увійшли твори 42 авторів, виступила голова клубу "Дорогами до прекрасного", журналіст Людмила Рінгіс. З цікавістю присутні прослухали декламування віршів збірки студентами КНЕУ та фахового економічного коледжу, а також переглянули авторський відеоролик Олени Корнієнко. Хвилю емоцій викликала пісня на cлова Христини Соловій "Українська лють", яку виконав співробітник бібліотеки КНЕУ Віталій Герасименко.

До заходу бібліотека підготувала книжкову виставку "Поетичний фронт КНЕУ".

Захід пройшов у не вимушеній, творчій, теплій атмосфері. Дякуємо організаторам і учасникам заходу!