Зустріч з виборцями кандидата на посаду ректора КНЕУ Дмитра Лук'яненка20 Березня 2024р.

20 березня 2024 року в конференц-залі головного корпусу Університету відбулася зустріч з виборцями кандидата на посаду ректора КНЕУ Дмитра Лук'яненка.

Запис онлайн-трансляції доступний для перегляду  на You Tube- каналі КНЕУ.

Напередодні університетська спільнота познайомилася з Передвиборчою програмою кандидата. Вітаючи співробітників та студентів закладу, Дмитро Григорович наголосив, що в час масштабної війни росії проти України колектив проявив стресостійкість до форс-мажорів і шоків, зберіг багаторічний бренд лідера і феноменальний корпоративний дух, продемонстрував інноваційну спроможність та підвищення позицій в міжнародних рейтингах.

Місія університету – здійснювати вагомий внесок у суспільний розвиток через дослідження, генерування нових знань, їх поширення та підготовку соціально відповідальних, креативних особистостей і  конкурентних фахівців. Дмитро Лук'яненко вважає, що важливо формувати нову парадигму мислення, навчати студентів вчитися протягом всього життя, реалізуючи власну траєкторію розвитку. Адже КНЕУ – місце для освіти, науки, повноцінного життя, де є вся належна інфраструктура: Центр культури та мистецтв, спорткомплекс, велика Наукова бібліотека.

Під час зустрічі представлено модель розвитку міжнародно - конкурентоспроможного університету на основі європейської моделі досконалості EFGM. У Передвиборчій програмі визначено наступні важливі пункти: розвиток людського капіталу, студентоцентризм, нова якість освіти, пріоритетність наукових досліджень, розробок та інновацій, розвиток цифрової екосистеми, міжнародна академічна мобільність, мобілізація ресурсів та інфраструктура, патріотизм та громадянська консолідація, інноваційний менеджмент та ділова досконалість. Також кандидат розповів про подальше співробітництво з відокремленими підрозділами, коледжами КНЕУ.

Насамкінець Дмитро Григорович зазначив, що його програма – спільний продукт, який він буде реалізовувати та втілювати з творчим та науковим потенціалом в інтелектуальному середовищі КНЕУ на європейському рівні.

Нагадуємо всім виборцям КНЕУ, що голосування відбудеться

27 березня 2024 року
на
 виборчій дільниці № 1з 9:00 до 16:00 без перерви.

За адресою: м. Київ, просп. Берестейський54/1, приміщення кавʼярні для викладачів

Для отримання бюлетеня необхідно пред’явити документ, що посвідчує особу.

Рекомендуємо також ознайомитися з детальною Пам’яткою виборця.