Участь аспірантів у 21-й літній дослідницькій академії Європейської асоціації докторських програм з менеджменту та бізнеу24 Липня 2012р.

Літня дослідницька академія Європейської асоціації докторських програм з менеджменту та бізнес-адміністрування (EDAMBA) відбудеться 24-30 липня 2012 року

Інститут Вищої освіти КНЕУ повідомляє про можливість участі аспірантів у 21-й літній дослідницькій академії Європейської асоціації докторських програм з менеджменту та бізнес - адміністрування (EDAMBA), яка відбудеться 24-30 липня 2012 року в місті Сорез, Франція.

Лекції та семінари будуть проведені для двох цільових аудиторій:

1.     Аспірантів першого року навчання за темою «Формування дослідницького проекту та структура дисертації».
2.     Аспірантів другого третього років навчання за темою «Взаємозв’язок теорії, інформаційної та емпіричної бази та практики».

Програма:

1.     Презентація аспірантами власних наукових проектів та їх обговорення.
2.     Лекції і семінари з теорії та практики бізнес-досліджень.
3.     Обговорення питань наукових досліджень та консультації професорів та експертів провідних вузів Європи.

Вартість участі для кожного студента з університетів-членів EDAMBA складає 850 євро з французьким ПДВ. Цей платіж покриває витрати на харчування та проживання.

Університети-члени EDAMBA не несуть жодних інших витрат, тому що Літня Академія отримує субсидії від EDAMBA. Студенти університетів, що не є членами EDAMBA, будуть сплачувати додатковий внесок у розмірі 650 євро з французьким ПДВ (загальна сума 1450 євро з ПДВ).

Транспортні витрати не покриваються та сплачуються за рахунок коштів учасників або їхнього закладу (окрім, трансферу від аеропорту/залізничного вокзалу, який враховано у ціні).

Детальна інформація та подання заявок:

Клер Гаскан
Університет Кінгстон