Магістерські програми КНЕУ підтвердили свої високі позиції серед найкращих програм світу та Східної Європи14 Жовтня 2013р.

Магістерські програми Київського національного економічного університету знову високо оцінені міжнародними експертами і підтвердили свої високі місця у міжнародному Рейтингу EDUNIVERSAL Best Masters 2013-2014  за відповідними напрямками спеціалізації серед країн світу та Східної Європи.

Магістерська програма «Страховий менеджмент» зайняла 48 місце в ТОП-50 Світового рейтингу EDUNIVERSAL Best Masters за напрямком  «Страхування».

Ще 5 програм увійшли в ТОП-200 Регіонального рейтингу EDUNIVERSAL (Східна Європа), відповідно до спеціалізації:

Напрямок: Менеджмент інформаційних систем
Магістерська програма «Інформаційні системи в менеджменті»
6 місце

Напрямок: Облік та аудит
Магістерська програма «Облік та аудит в менеджменті підприємницької діяльності»
8 місце

Напрямок: Державна адміністрація/Менеджмент
Магістерська програма  «Державна служба»
9 місце

Напрямок: Маркетинг
Магістерська програма «Маркетинговий менеджмент»
10 місце

Напрямок: Корпоративні фінанси
Магістерська програма «Фінансовий менеджмент»
20 місце

Рейтинг EDUNIVERSAL Best Masters  створено за системою класифікації  EDUNIVERSAL Evaluation System (ESS)  провідної французької консалтингової компанії SMBG, яка спеціалізується в галузі освіти та професійної орієнтації.
У цей рейтинг увійшли 4000 найкращих магістерських програм (Masters, MSc, MA, MBA) провідних внз 154 країн світу, розподілених  за 9 географічними регіонами та 30 напрямками спеціалізації.
Цей рейтинг навчальних програм базується на секторному підході та ринкових критеріях.

Три основних критерії є джерелом Рейтингу найкращих магістерських програм:

• Репутація програми
  • Зарплата на першому робочому місці
  • Задоволення студентів

Інформаційне повідомлення підготувала Турчанінова В.Є.,