Про методичний семінар для викладачів-кураторів першого курсу 21.03.202421 Березня 2024р.

21.03.2024 р. о 15.00 відбувся методичний семінар для викладачів-кураторів академічних груп студентів першого курсу 2023/2024 н.р..

План зустрічі:

1. Про порядок організації освітньо - виховного процесу та роботу кураторів у другому семестрі.
  2. Підсумування якості роботи кураторів у І семестрі 2023/2024 н.р.
  3. Завдання та шляхи підвищення ефективності роботи кураторів у другому семестрі.
  4. Плани роботи та методичні рекомендації на 2-й семестр 2022/2023 н.р.:
    • Про психологічну допомогу в Університеті
    • Про роботу наукової бібліотеки імені М.В. Довнар-Запольського
    • Про роботу кафедри військової підготовки
    • Про роботу музею історії Університет
    • Про роботу Центру культури і мистецтв
    • Про роботу відділу сприяння працевлаштуванню "Перспектива".
  5. Бесіда з психологами служби на актуальні теми сьогодення.
  6. Різне

Мета заходу– поінформувати викладачів-кураторів академічних груп про заходи, які відбуватимуться у 2-му семестрі 2023/2024 навчального року.

Зустріч розпочалася з вітального слова карівника Служби соціальної адаптації та психологічної допомоги КНЕУ Матвієнко Ю.О. У виступі було акцентовано увагу на:

• якості роботи кураторів у першому семестрі;
  • завданнях роботи кураторів у другому семестрі 2023/2024 н.р.;
  • шляхах підвищення ефективності їх реалізації, обговорено організаційні моменти щодо роботи кураторів.

Юлія Олексіївна інформувала про роль Служби соціальної адаптації та психологічної допомоги КНЕУ в діяльності кураторів, про коло питань, які можна вирішити за допомогою фахівців Служби.