Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Інформація про умови та вартість проживання в гуртожитку

Згідно договору іноземним студентам надається місце в студентському гуртожитку з наявністю нормативних комунальних послуг з оплатою за проживання на загальних умовах з українськими студентами.

Крім того іноземні студенти за бажанням мешкають у приватному секторі згідно існуючого законодавства.

В університеті 6 студентських гуртожитків, іноземні студенти мешкають в гуртожитку № 2, кількість місць - 186. Забезпеченість іноземних студентів помешканнями у гуртожитках – 100%. 

У гуртожитку № 2, розташованому поруч з університетом, проживає по 2-3 студенти в кімнаті, на блоці 8 кімнат з кухнею та туалетом. Щорічно в гуртожитках проводиться плановий косметичний ремонт та обладнання побутових приміщень та кімнат для проживання по підвищенню їх комфортності.

Для забезпечення безпеки проживання у гуртожитках ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» створено групи швидкого реагування та чергування на вахті служби охорони, завдяки чому іноземні студенти відчувають себе там зручно, комфортно і безпечно.

Вартість проживання  на 2019-2020 рік  - 5300 грн. (гуртожиток №2) та 5500грн. (гуртожиток №5) та окрема оплата за спожиту електроенергію.

Поселення починається з 25 серпня.

 
Остання редакція: 07.05.19