Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Консалтинг без кордонів. Міжнародна конференція.

1 лютого 2014 року  в Києві відбулася ІІІ міжнародна конференція «Консалтинг без кордонів: Нові реалії бізнесу». Конференція проводиться фондом Габріеля Аль - Салем за підтримки Європейського Банку реконструкції та розвитку (EBRD) разом з Всеукраїнською Асоціацією консультантів з управління "IMC-Ukraine", партнером якої є Інститут управлінського консультування КНЕУ.

У конференції взяли участь понад 180 учасників: власники бізнесу і топ-менеджери компаній, консультанти з управління з Європейських країн, США, Росії, Білорусії, Македонії, Туреччини, Монголії, Середньої Азії, країн Кавказького регіону та України.

В рамках конференції пройшла урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародної Премії "За видатні досягнення в консалтингу, " яку вже третій рік організовує Фонд Габріеля Аль - Салем .  Цього року на конкурс було представлено понад 40 кейсів з 14 країн світу. Відеофільм за результатами конференції..
            У програмі конференції обговорювалися інноваційні інструменти управління та нові компетенції, які необхідні менеджерам в нових реаліях бізнесу. Ключовими спікерами конференції стали Калверт Маркхем (Великобританія),  Патрік Ван дер Піль  
(Голландія), Артем Козловський ( Київ, Ernst & Young LLC),  Андерс Остлунд  (Швеція) Олександр Куліжскій (Білорусія), Аркадій Пригожин (Росія).

Активну волонтерську підтримку у проведенні конференції надали студенти магістерської програми «Менеджмент проектів і консалтинг».

 
Остання редакція: 15.02.15