Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Ширший світогляд – запорука успіху!06 Червня 2019р.

Наші студенти неабияк соціально активні, відповідальні, креативні й виявляють ініціативу та організаторські здібності! За ініціативи студентів та за сприяння кафедри політичних технологій 5 червня у ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбулась лекція професора, академіка Національної академії правових наук України Василя Костицького на тему «Можливості збереження демократичних тенденцій функціонування держави в умовах глобальних ризиків». Лекція присвячена вкрай актуальній проблематиці в контексті перманентного стану політичної невизначеності в нашій держави, численних викликів та ризиків, джерела яких за межами України. В. Костицький є одним із авторів Конституції України, Народним депутатом України І, ІІ і ІІІ скликань, заступником Міністра охорони навколишнього природного середовища України, першим заступником голови Державної судової адміністрації України, заступником Міністра фінансів України, екс-головою Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

Досвід наукової, викладацької, громадсько-політичної, управлінської роботи викликав жвавий інтерес у студентів. Після лекції відбулося неформальне спілкування, яке було дуже жвавим, насиченим численними запитаннями, прагненням запозичувати багатий досвід.

У ході спілкування студенти висловили думки щодо необхідності отримувати більш глибокі знання у правовій сфері, геополітиці, а також у галузі політичних технологій. Відзначено було також бажання мати широкі можливості практичного застосування набутих навичок та знань.

Студенти висловили бажання продовжувати традиції зустрічей  неформального спілкування із особистостями, які мають багатий досвід громадсько-політичної, управлінської, наукової та дипломатичної роботи.