Програма стажування в Організації Об'єднаних Націй 2023: триває прийом заявок!06 Жовтня 2023р.

#можливості_перспектива

📣Програма стажування в Організації Об'єднаних Націй 2023: триває прийом заявок!

Із 24 жовтня по 24 листопада 2023 року відбудеться новий віртуальний етап Програми стажування в Організації Об'єднаних Націй.

Програма пропонує студентам можливість віртуально поспілкуватися зі співробітником #ООН, взяти участь у віртуальній екскурсії Віденським міжнародним центром (United Nations Vienna) та віртуальному семінарі з питань кар'єри. До програми долучаться співробітники низки структур ООН, розташованих у Відні.

✅Якщо ви студент/-ка магістерської або аспірантської програми в університетах України, та маєте бажання дізнатися більше про те, як працюють організації ООН у Відні - будь ласка, дізнайтеся більше про програму та як зареєструватися тут ⬅️

Прийом заявок триває до 8 жовтня 2023 року.