Дівчата STEM27 Вересня 2023р.

#стажування_перспектива

Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine) в межах ініціативи “Дівчата STEM” спільно з генеральним партнером заходу Infopulse за сприяння Офісу Віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції відкривають реєстрацію на Національний день дівчат у технологіях, який відбудеться 11 жовтня 2023 року!

Це чудова можливість дізнатись більше про перспективи й можливості для дівчат у STEM, роль STEM у процесі відбудови, а також змога побувати на провідних підприємствах у 10 регіонах України.

❓Що очікує на учасниць заходу:
🔹екскурсії у відомі компанії, які представлять сфери високих технологій, агрокомплексу, фармацевтики тощо;
🔹знайомство з надихаючими й успішними жінками з топових технологічних компаній та державних органів;
🔹секрети успіху та цінні поради щодо розвитку й роботи у сфері технологій;
🔹круті подарунки для найактивніших учасниць;
🔹квізи, захоплюючі історії, обговорення, воркшоп і, звісно, незабутні враження!

Також в учасниць є шанс відвідати офіс Генерального партнера заходу - компанії Infopulse та багатьох інших!

💁‍♀️Захід організований для дівчат віком 14 - 24 роки. Участь у заході є безоплатною.

📍Заповнюйте форму реєстрації
Слідкуйте за деталями у соц. мережах Instagram та Facebook @divchata_stem
Партнери заходу: Фармацевтична компанія Корпорація «Артеріум», Kernel, SAP.
Захід організовано за інформаційної підтримки: Мала академія наук України @jas.ukraine , Інститут модернізації змісту освіти.