Шановний студенте! Запрошую стати волонтером на освітній виставці «Школи-пансіони Великобританії 2022»21 Січня 2022р.

#можливості_перспектива

Шановний студенте! Запрошую стати волонтером на освітній виставці
«Школи-пансіони Великобританії 2022»

Це чудова можливість прокачати свою англійську, отримати офіційний досвід перекладу, поспілкуватися зі справжніми британцями з найкрутіших британських шкіл -пансіонів,«приміряти на себе» робочий день в освітньому агентстві, дізнатися багато нового про освіту у Великій Британії.

В суботу і неділю (12 і 13 лютого) в київському готелі “Radisson Blu Hotel” відбудеться виставка «Школи-пансіони Великобританії 2022».

Організатор – освітнє агентство «Бізнес-Лінк».

А тепер до справи: для участі у виставці потрібні перекладачі з високим рівнем англійської мови (Advanced +). Завдання: усний переклад з англійської на українську/російську і навпаки під час зустрічі представників їй шкіл-пансіонов з відвідувачами виставки.

Переваги роботи на наших виставках:
1.  Практика усного перекладу з англійської англійської на українську / російську
2.  Відпрацювання навичок роботи з British English
3.  Отримання досвіду роботи на міжнародній виставці
4.  За відмінну роботу - tips від британських партнерів (на їх розсуд)
5.  Корисний запис у вашому резюме
6.  Характеристика і позитивний відгук в ВНЗ
7.  Корисні контакти для майбутньої роботи / навчання в Великобританії
8.  Рекомендаційний лист (для престижних компаній важливі рекомендації та підтвердження ваших досягнень)

Кращі з вас будуть розглядатися в якості кандидатів для роботи в компанії «Бізнес-Лінк». Також волонтерів чекають приємні сюрпризи від компанії і британських партнерів.

Для заповнення аплікаційної форми переходь за посиланням: https://cutt.ly/cIF96M4

Щигурова Дар’я
Head of Administrative Department&HR