Recruitment Day Economist14 Лютого 2022р.

#можливості_перспектива
 Цікавишся економікою, фінансами чи маркетингом? Шукаєш роботу саме у цій сфері?

Recruitment Day Economist — це чудова можливість для студентів та випускників економічних і фінансових спеціальностей київських ЗВО, хто планує будувати кар’єру у топкомпаніях України.

Дата проведення: 19 лютого
 Offline
 Для студентів та випускників київських ЗВО.

На тебе чекають:
- кар’єрні консультації про етапи відбору на роботу від представників топкомпаній в Україні;
- тест-драйв етапів відбору спільно з представниками компаній;
- презентації вакансій та можливостей від роботодавців.

Винагороди:
– Подарунки від компаній-учасниць та UGEN для найактивніших учасників.
– Сертифікати про участь.

Підтвердження участі отримають 50 найбільш вмотивованих студентів, які заповнили реєстраційну форму!

Компанії-учасниці: Genesis, ProCredit Bank, ЕУ, Альфа-Банк, Deloitte, PwC, MARS.

Реєструйся за посиланням