РОШЕН запрошує студентів 1-2 курсів магістратури та випускників07 Грудня 2023р.

#стажування_перспектива

Кондитерська Корпорація РОШЕН запрошує студентів 1-2 курсів магістратури та випускників 2021-2023 років вищих навчальних закладів України до оплачуваного 6-місячного стажування «ДО ВЕРШИН З РОШЕН» за напрямом «Економічної діяльності» в Департаменті з управління персоналу, з можливістю подальшого довгострокового працевлаштування.

🍫 Якщо ти студент 1-2 курсів магістратури чи випускник, готовий працювати в офісі 8 годин – повний робочий день, добре знаєш англійську (мінімум на рівні В1) та мрієш бути причетним до створення кращих солодощів у країні – тобі до нас!

Щоб потрапити до проєкту, зроби перший крок: заповни анкету за посиланням Перший крок «ДО ВЕРШИН З РОШЕН »  до 29 грудня 2023 року включно. Після отримання заявки ми зв’яжемося з тобою для подальших кроків.

З нами ти зможеш:
1️⃣ Будувати кар’єру в компанії, що є лідером українського кондитерського ринку
2️⃣ Навчатися у кращих експертів, разом виконуючи робочі задачі
3️⃣ Брати участь у профільних додаткових навчаннях
4️⃣ Бути офіційно працевлаштованим та отримувати заробітню платню під час стажування
5️⃣ Отримати шанс стати частиною команди РОШЕН після стажування.

Додаткові бенефіти:
🔺 Безкоштовні обіди з першого дня
🔺 Медичне страхування після успішного проходження стажування.

Що ще ти маєш знати про стажування?
🏃‍♀️ Старт: січень-лютий 2024 р.
⏳ Тривалість стажування: 6 місяців
🌍 Локація: Центральний офіс Корпорації РОШЕН за адресою: м.Київ, проспект Науки, 1, корпус 1

Як стати учасником проєкту?
Пам’ятай про 2 важливі умови – ти маєш:
1. Закінчити бакалавріат за профільними спеціальностями («Економіка», «Економіка праці», «Міжнародна економіка» тощо)
2. Знати англійську мову мінімум на рівні В1.

🎯 Конкурсний відбір на стажування складатиметься з:
1. Тестування
2. Співбесід з рекрутерами та експертами напряму.

Якщо ти – наш майбутній потенційний кандидат, ми зустрінемося після тестування та вирішення кейсів у Центральному офісі Корпорації для співбесіди. ⭐️