Стажування для аналітиків05 Лютого 2024р.

#стажування_перспектива

Хто чекав на новину про стажування для аналітиків? Команда Innoware  вже готова вас запросити!

Весняна інтернатура Innoware для функціональних аналітиків – ERP консультантів Microsoft Dynamics 365 розпочнеться 12 березня!

💻Що буде? Ти вивчатимеш функціональні можливості ERP системи Microsoft Dynamics 365 F&SCM, бізнес-процеси компаній на прикладі справжніх проєктів, налаштуєш їх у ERP. Все це – з підтримкою наших досвідчених менторів!

🛠А кому сподобаються завдання і покаже класні результати – отримає Job Offer від Innoware

📆 Тривалість: 2 міс., з 12.03.2024 до 14.05.2024.
🚘 Формат: онлайн.

Стажування підходить студентам старших курсів і нещодавнім випускникам (економіка, ІТ), які мають високі результатами навчання, сильні аналітичні здібності та відкриті до нових знань!

📝Більше деталей за посиланням
📪Надсилай резюме 👉 IWwork@innoware.com
⏰Реченець: 04.03.2024

Приєднуйся до стажування та отримай роботу вже цієї весни!