"Запитай у профі"16 Листопада 2023р.

#заходи_перспектива

💫"Запитай у профі" - будуй кар'єру легко!💫

🔎Як влаштуватись на роботу за своєю спеціальністю? Як побудувати успішний кар'єрний шлях? Які професійні навички важливі для мого успіху? Які б ти питання не задавав, ми маємо відповіді!

👩‍🎓 "Запитай у профі"- це унікальна можливість зустрічі з випускниками та випускницями наших університетів, які вже проходять крізь стежки кар'єрного росту та готові поділитись своїм досвідом.🌟

🔍 Що чекає на тебе:
 • 20 ексклюзивних зустрічей із експертизою від наших випускників.
 • Відповіді на твої питання та відкритий діалог.
 • Експертна допомога та поради щодо кар'єрного росту.
 • Цінні нюанси та лайфхаки від тих, хто вже пройшов цей шлях.

📅 Обов'язково слідкуй за анонсами кожної зустрічі та готуй свої питання!

🏢 Компанії, в яких працюють наші Профі:

Yalantis, Мережа Права, Genesis, Мистецький Арсенал, Галичфарм, KERNEL, UN WFP, Eridon, iPlan, AC Crowe, lifecell, TCM Group Ukraine, Мережа аптек "Подорожник", Метінвест Діджитал, Дельта Вілмар, Renesas Electronics, Infineon, Прогрестех, Львівський холодокомбінат (ТМ ЛІМО), Optima Hotels & Resorts.

⚡️Не пропусти можливість отримати цінні поради від успішних фахівців! Рухайся вперед разом із "Запитай у профі"!