Новорічний Career Day09 Грудня 2021р.

#можливості_перспектива
Вже зовсім скоро в кожному будинку запалають у вогниках ялинки. Запах мандаринок та апельсинів буде розповсюджуватися всюди. Звичайно, хочеться покататися на санчатах, зліпити снігову бабу, намалювати власного янгола на снігу та просто зануритися у зимову атмосферу. Ми запрошуємо студентів доєднатися до нашого онлайн-заходу, який дозволить усім відчути прихід зими та скласти майбутні плани на наступний рік.

Перевагами участі у проєкті будуть:
корисні знання та поради як правильно підбивати підсумки за рік
методика та власне створення карти бажань
можливість почати рік з нових бажань, які обов'язково збудуться завдяки нашій допомозі

Дата проведення: 23 грудня
Час проведення: з 15.00 до 17.00
Місце: онлайн, на платформі Microsoft Teams (підключатися можна з будь-якого пристрою)
Всім учасникам будуть надіслані сертифікати.

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/1YxA3Bj