Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Король Олена Юріївна

Кафедра: Кафедра іноземних мов і міжкультурної комунікації
Посада: Старший викладач
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: немає
Стаж роботи: 30 років
Біографія:

Старший викладач із понад 30 річним педагогічного стажем. Має диплом із відзнакою Київського Лінгвістичного університету ( Київський педагогічний інститут іноземних мов у минулому). Учасниця багатьох міжнародних проектів, започаткованих Міністерством науки та освіти у партнерстві з Британською радою в Україні. Багатий досвід виступів із презентаціями на національних та міжнародних конференціях у Великій Британії, Германії, Австрії. Стажування в Орегонському університеті (США) на стипендію  (E-TeacherScholarshipprogram2014 ).  Отримала грант (IATEFLBusinessEnglishFacilitatorsScholarship) і виступила  із презентацією на міжнародній конференції у Манчестері: квітень 2015р. щодо досвіду тренування у студентів “SoftandLifeskills).

Член міжнародної асоціації викладачів англійської як іноземної (IATEFL) з 2000 року, за спеціалізацію – Business English. Президент украЇнського відділення IATEFL(2002-2004 рр). Член виконавчого комітету IATEFLUkraine.

Ініціатор організацї EnglishSpeakingClub(DIALOG) на каедрі, діяльність якого спрямована на рівність доступу до надання якісних освітніх послуг студентам (просування  вмінь ХХІ століття (ХХІ skills) через викладання іноземних мов) за принципами інклюзивного підходу.