Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Фролова Тетяна Олександрівна

Кафедра: Кафедра міжнародних фінансів
Посада: Професор, заступник завідувача кафедри
Вчене звання: професор
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Стаж роботи: 39 років
Біографія:

Освіта – здобула вищу економічну освіту в Харківському інженерно-економічному інституті за спеціальністю «Бухгалтерський облік». Кандидатську дисертацію за спеціальністю «Підприємництво, менеджмент, маркетинг» захистила в Кримському державному аграрному університеті в 1998 році. Працювала на посадах викладача Кримського факультету КНЕУ, завідувача кафедри фінансів «Кримського інституту бізнесу», декана факультету професійної адаптації та підприємництва «Європейського університету», директора інституту післядипломної освіти Українського державного університету економіки та фінансів. На сьогоднішній день – професор кафедри міжнародних фінансів в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Викладає дисципліни на кафедрі: «Фінанси міжнародних корпорацій», «Міжнародний фінансовий менеджмент», «Управління міжнародними інвестиційними проектами». 

21 грудня 2012 року захищена докторська дисертація на тему: "Розвиток корпоративних стратегій в глобальному інвестиційному середовищі".                                                                                   

З грудня 2013 року - заступник завідувача кафедри міжнародних фінансів.                                   

Нагороджена подякою Київського міського голови, подякою Міністерства освіти і науки України.