Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Мусієць Тетяна Вікторівна

Кафедра: Кафедра міжнародних фінансів
Посада: Професор
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 29 років
Біографія:

Освіта – вища. У 1989 році закінчила з відзнакою фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства за спеціальністю «Фінанси і кредит».З 1989 року працювала в Київському міському управлінні Промінвестбанку на посаді економіста планово-економічного відділу, з 1994 року - на посаді економіста відділу кредитування та інвестицій. З 1997 року працювала начальником сектору цінних паперів Київського міського відділення Промінвестбанку України. З 1991 навчалась в аспірантурі Київського інституту народного господарства ім. Д.С. Коротченка без відриву від виробництва. У 1997 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Роль транснаціонального банківського капіталу в інтеграції України» у Київському національному економічному університеті. З 2000 року – старший викладач кафедри міжнародної економіки Київського національного економічного університету, де викладала науку «Міжнародна економіка». З 2002 року – доцент кафедри міжнародних фінансів. У лютому 2005 року отримала вчене звання доцента.

Є розробником дистанційного бакалаврського курсу міжнародних фінансів та дистанційного магістерського курсу фінансового інжинірингу. Учасник наукових майстер-класів для викладачів ДВНЗ «КНЕУ імені В.Гетьмана» в рамках програми імені Фулбрайта по залученню провідних фахівців іноземних вузів з 8 по 29 листопада 2010 року та з 3 жовтня по 3 листопада 2011року. Під її керівництвом захищено 3 кандидатські дисертації за спеціальністю «08.00.02 – світове господарство і міжнародні економічні відносини» на теми:«Фінансові інновації в міжнародній діяльності банків за умов глобалізації» (2010 р.) , «Трансформація валютних систем країн Центральної та Східної Європи» (2012 р.) та "Регулювання діяльності транснаціональних банків в умовах фінансової нестабільності" (2017 р.).

 

Викладає на кафедрі дисципліни: «Міжнародні фінанси», «Фінансовий інжиніринг»

 

Професійний розвиток:

— Сертифікат про участь у тренінгу «Модель європейського регіонального розвитку» (2014р.);

— Сертифікат учасника Міжнародного семінару «Клієнтоорієнтовані інноваційні технології у сучасній вищій освіті» ( 2014 р.).