План основних наукових заходів кафедри на 2024 рік

План основних наукових заходів кафедри банківської справи та страхування на 2024 рік

Назва, тип заходу

Орієнтовний термін проведення

Відповідальна особа

Установи, що є співорганізаторами заходу

Примітки

1

Назва, тип заходу

Орієнтовний термін проведення

Відповідальна особа

Установи, що є співорганізаторами заходу

2

Всеукраїнська науково-практична конференція «Банківська система у повоєнному відновленні економіки»

11 квітня 2024 р.

Нікітін А.В.

Асоціація українських банків, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, Національний банк України, Українська міжбанківська валютна біржа, Blockchain Association of Ukraine (BAU), АБ «Укргазбанк».

3

ХІ Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку”

січень-травень;

фінал – 6 червня 2024 р.

Нікітін А.В.

Навчальні заклади (Україна, Словаччина, Польща, Латвія, Грузія, Великобританія), «Ernst & Young Ukraine» (м. Київ), ПАТ АБ «Укргазбанк» (м. Київ), Національний банк України (м. Київ), Українське товариство фінансових аналітиків (м. Київ), Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

4

VI Всеукраїнська інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Сучасні гроші, банківські послуги та фінансові інновацій в цифровій економіці»

28 березня 2024 р.

Охрименко І.Б.

5

Четвертий Всеукраїнський конкурс талановитої молоді у сфері грошей, фінансів, банківської справи та фінансового бізнесу для студентів коледжів, що навчаються за економіко-правовим напрямком, та учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл.

протягом квітня-травня 2024 року (Грандфінал 16 травня)

Охрименко І.Б.

АТ «КредитВест Банк»,

АТ «Укрсиббанк»