Монографії (до 2018 р.)

1. Регулювання діяльності банків в умовах глобальних викликів //Л.О. Примостка/[монографія] /[Л.О. Примостка, М.І. Диба, О.О. Чуб та ін.]; за ред. д-ра екон. наук, проф. Л.О. Примостки. - К.: КНЕУ, 2012. — 459 с.
  2. Регулювання банківської діяльності в Україні та Росії в умовах глобалізації //Л.О. Примостка/ Регулювання банківської діяльності в Україні та Росії в умовах глобалізації [монографія] /[ М.І.Диба, О.А. Звонова, Л.О. Примостка та ін.] за ред. д-ра екон. наук, проф. М.І. Диби, О.А. Звоноваої . - К.:КНЕУ, 2013. – 380 с.
  3. Прогнозування та хеджування фінансових ризиків//Л.О. Примостка/ Прогнозування та хеджування фінансових ризиків: [монографія] /[Л.О. Примостка, Н.С. Білань, О.О. Чуб, І.В. Краснова, О.В. Боришкевич] ; за ред.Л.О. Примостки. – К.:КНЕУ, 2014. – 424 с
  4. Заощадження населення України: формування та залучення в банки//Л.О. Примостка,/ Заощадження населення України: формування та залучення в банки [монографія] /[Л.О. Примостка, В.Г. Шевалдіна]. - К.: КНЕУ, 2014. — 234 с.
  5. Банківська система України: інституційні зміни та інновації //Л.О. Примостка/ Банківська система України: інституційні зміни та інновації : [монографія] /[Л.О. Примостка, М.І. Диба, І.В. Краснова та ін.] ; за ред. Л.О. Примостки. – К.:КНЕУ, 2015. –  434 с.
  6. Функціонування банківського сектору та кредитної кооперації: теорія та практика. Монографія. / за ред. І.Г. Брітченка /[І.Г. Брітченко, А.В. Нікітін та ін.] Полтава. Редакційно-видавничий відділ Полтавського університету економіки і торгівлі, 2010. – 152 с.
  7. Активізація інвестиційного процесу в Україні : колект. монографія / [Т. В. Майорова, М. І. Диба, С. В. Онишко та ін.] ; за наук. ред. М. І. Диби, Т. В. Майорової ; М-во освіти і науки, молоді та спорту України ; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. Вадима Гетьмана". - Київ : КНЕУ, 2012. - 472 с
  8. Аржевітін С.М. Трансформація грошово-кредитних відносин у сучасній економіці України [Текст] : монографія / С. М. Аржевітін ; НАН України, Ін-т економіки та прогнозування. - К. : Майстерня книги, 2009. - 383 с
  9. Алексеєнко М. Д. Капітал банку: питання теорії і практики: Монографія. — К.: КНЕУ, 2002. — 276 с.
  10. Банківське кредитування в Україні: посткризове перезавантаження : монографія / С. М. Аржевітін, Т. С. Шемет, Н. В. Циганова, Н.П. Баріда та ін.; за заг. ред. С. М. Аржевітіна. – К.: КНЕУ, 2017. – 407 с.
  11. Банківські ризики: теорія і практика управління: Монографія /Л.О. Примостка, О.В. Лисенок, О.О. Чуб та ін. – К.: КНЕУ, 2008. –  456 с.
  12. Генеза банківських криз: монографія / [М.І. Диба, А.М. Мороз, Т.П. Остапишин та ін.]; за заг. ред М.І. Диби і д.е.н., проф. А.М. Мороза. – К.:КНЕУ, 2014. – 578 с.
  13. Гриджук Д.М. Ефективність банківської діяльності: посткризові виклики та сучасні управлінські рішення : монографія. Київ : КНЕУ, 2018. – 295 с.
  14. Івасів І. Б. Управління вартістю банку: Монографія. — К.: КНЕУ, 2008. — 288 с.
  15. Івасів І.Б. // Корнилюк Р.В., Івасів І.Б., Диба О.М. Іноземні банки в Україні: вплив та регулювання – К.: КНЕУ, 2012. 234, [2] с.
  16. Краснова І.В. Формування інвестиційних стратегій на інтегрованих фінансових ринках. [Текст] : монографія / І. В. Краснова ; Держ. ВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. Вадима Гетьмана". - Київ : КНЕУ, 2018. - 618 с.
  17. Макроекономічне стрес-тестування банків: Монографія. / І.Б.Івасів, А.В.Максимова, Р.В.Корнилюк. // К.: КНЕУ, 2014. – 186, [6] с.
  18. Позднишев Є.В. Імідж у спорті: психологічний ракурс аналізу: монографія / Є. В. Позднишев ; НАПН України, Ін-т психології ім. Г. С. Костюка НАПН України. - Київ : Позднишев [вид.], 2018. - 412 с.
  19. Проблеми соціально-економічного розвитку бізнесу: колективна монографія / Дробязко С., Аджич С., Барчак А., Баріда Н. та інші; за заг. ред. Дробязко С.. -  Publishing house «BREEZE», Montreal, Canada, 2014. - 408 с.
  20. Регулирование банковской деятельности в Украине и России в условиях глобализации [Текст] : монография / [М. И. Дыба и др.] ; под науч. ред. проф. М. И. Дыбы, Е. А. Звоновой ; Киев. нац. экон. ун-т им. Вадима Гетьмана (Украина), Рос. экон. ун-т им. Г. В. Плеханова (Россия). - К. : [б. и.], 2013. - 380 с.
  21.  Системна криза банківського сектору України і стратегія її подолання: монографія / Аржевітін С.М., Унковська Т.Є., Баріда Н.П., Савлук М.І., Джус М.О. та інші. Київ. КНЕУ імені Вадима Гетьмана., 2017. 182 с.
  22. Україна та МВФ: співробітництво у монетарній сфері в умовах виходу із кризи: науково-аналітична доповідь / Аржевітін С.М., Унковська Т.Є., Савлук М.І., Баріда Н.П., Джус М.І,  та інші ; за заг. ред. С.М. Аржевітін – К.: КНЕУ, 2017. – 208 с.
  23. Financial and Economic Security And Accounting and Analytical Support in Business: monograph /[ L.Kindratska K. Pavlov, L. Shpak, V.Biloshapka] /- «East West» Association For Advanced Studies and Higher Education GmbH, Vienna. Austria, 2016.- 358 p.
Остання редакція: 28.04.24