Міжнародний урбаністичний форум «Економіка відновлення міст»23 Березня 2023р.

МІЖНАРОДНИЙ УРБАНІСТИЧНИЙ ФОРУМ «ЕКОНОМІКА ВІДНОВЛЕННЯ МІСТ»

Шановні колеги, партнери та всі зацікавлені особи!

Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародного урбаністичного форуму «Економіка відновлення міст», який відбудеться 22-23 березня 2023 року на локації Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана!

Мета Форуму: обговорення сучасного стану і перспектив розвитку міст України з урахуванням наявних викликів і загроз, розроблення стратегічних напрямів відновлення і розвитку міст у післявоєнний період.

Форма проведення Форуму: очна та дистанційна.

Робочі мови Форуму: українська, англійська.

Участь у роботі Форуму та електронний збірник матеріалів є безкоштовними!

Для участі у Форумі необхідно: до 15 березня 2023 р. зареєструватися за Google-формою і направити матеріали для електронної публікації на адресу: conf.kre@kneu.edu.ua

Всі зареєстровані учасники отримають покликання на онлайн-активності Форуму на свої електронні адреси.

Додатково: учасники Форуму можуть отримати сертифікат учасника та/або сертифікат про підвищення кваліфікації (обсягом 1 ECTS, 30 годин), що надається в електронному вигляді.

Вартість сертифікату учасника Форуму складає 150 грн для громадян України та 5 USD для громадян інших держав.

Вартість сертифікату про підвищення кваліфікації - 300 грн.

Інформаційний лист та вимоги до оформлення тез.

До участі у Форумі запрошені вітчизняні та міжнародні експерти з урбаністики, державної, регіональної та міської політики, представники профільних комітетів Верховної Ради України, Офісу Президента України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, інших державних установ і громадських організацій, провідні вчені Національної академії наук України і закладів вищої освіти.

Тематичні напрями Міжнародного урбаністичного форуму

«Економіка відновлення міст»:

1. Повоєнний розвиток міст України: сучасний стан, виклики і  цивілізаційні тренди.
  2. Міста України як центри відповідності України критеріям повноправного членства та готовності до вступу до ЄС.
  3. Світовий досвід відновлення міст, постраждалих у результаті бойових дій.
  4. Інноваційні технології та інструменти відновлення постраждалих міст України.
  5. Державна і міська політика та стратегії відновлення міст.
  6. Відновлення міст на засадах смарт-економіки (діджитал трансформація, смарт-інфраструктура, онлайн публічні сервіси, кібербезпека).
  7. Повернення українських біженців і внутрішньо переміщених осіб у місця їхнього попереднього постійного проживання як ключовий чинник відновлення регіонів та міст.
  8. Реалізація здобутків реформи місцевого самоврядування у розвитку міст.
  9. Молодіжні урбаністичні рухи: їх значення та роль у відбудові України.
  10. Безпечне міське довкілля: засади та принципи формування.
  11. Відбудова енергетичної інфраструктури на засадах кліматичної нейтральності.
  12. Фінансове забезпечення відновлення міст та інвестиційна привабливість проектів у містах у післявоєнний період.
  13. Інтеграція економічної науки, освіти та публічного управління містом.
  14. Професіоналізація стратегічного управління відновленням міст України.

Співорганізатори Форуму:

Співорганізаторами Міжнародного урбаністичного форуму "Економіка відновлення міст" є:

• Міністерство освіти і науки України
  • Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (Україна)
  • Асоціація міст України
  • Українська асоціація районних та обласних рад
  • Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України (Україна)
  • Інститут економіко-правових досліджень ім. В. К. Мамутова НАН України (Україна)
  • Наукова група Аграрної економіки та політики Швейцарського федерального технологічного університету (м. Цюрих, Швейцарія)
  • Центр демографічних, урбаністичних та екологічних досліджень Університету м.Мехіко (Мексика)

Порядок роботи Форуму:

22 березня 2023 року: