Запрошуємо до участі у НАУКОВО-МЕТОДИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ КНЕУ15 Березня 2022р.

Шановні викладачі!
У 2022 році в Університеті відновлює роботу щорічна науково-методична конференція.
Цьогорічна конференція  «Цифрова екосистема сучасного університету: пандемічні виклики», яка проходитиме 15—16 березня  2022 року, має стати майданчиком для обміну викладацьким досвідом та найкращими практиками організації освітнього процесу під час карантинних обмежень, які зумовлені пандемією COVID-19. Учасники конференції зможуть отримати не лише позитивні емоції, обмінятися досвідом, розширити власний науково-методичний світогляд, але й отримати електронний сертифікат учасника. Подані тези будуть опубліковані у електронному збірнику.

Запрошуємо Вас на  сайті конференції для ознайомлення з умовами участі та іншими інформаційними матеріалами конференції (програма, вимоги до публікації, форма для подачі тез доповідей в подальшому —  відеозаписи, збірник тез доповідей тощо)

Контактна інформація:

тел. для довідок: (044)-371-61-85 (навчально-методичний відділ),