Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

КНЕУ з глибоким сумом сповіщає про загибель випускника університету - Олександра Гряника17 Травня 2022р.

08 травня 2022 року, на 74 день героїчного протистояння українського народу агресору, боронячи останній форпост міста Маріуполь, героїчно загинув наш випускник, боєць полку Азов Олександр Сергійович Гряник.

Щоб описати неймовірний героїзм цієї людини, щоб висловити почуття тієї втрати, нам  — його сім’ї, друзям, побратимам, колегам — не вистачить жодних слів.  Спільнота КНЕУ висловлює  свої співчуття рідним і близьким воїна з приводу передчасної загибелі.

Олександр народився 08 січня 1994 року у місті Києві. Навчався у гімназії №32, а згодом у КНЕУ, на факультеті МЕІМ у 3 групі з 2010 по 2014 рік. За цей час Олександр став частиною життя багатьох людей як справжній друг — чесний, завжди готовий прийти на допомогу, з надзвичайним почуттям гумору.

У 2016 році Олександр добровільно приєднався до полку Азов і став на захист нашої держави. Кількість його подвигів за ці 6 років незліченна. Після початку повномасштабного вторгнення він брав участь у захисті Києва та визволенні Бучі. Потім відправився добровольцем у вже окупований Маріуполь, щоб боронити його пліч-о-пліч зі своїми побратимами, отримавши поранення при спробі потрапити в місто.

Перебуваючи в нелюдських умовах Азовсталі понад місяць, під постійними обстрілами, штурмами, не маючи повноцінного забезпечення ні водою, ні їжею, ні медичним доглядом, ні озброєнням він тримався як справжній Воїн і Герой України — гідно й абсолютно самовіддано. Всі, хто мали честь знати Сашу, знають також, що все своє життя він не відходив від монолітних принципів честі та чесності.

Його життя та загибель — це неоціненний вклад в перемогу України над тим злом, що переслідувало нас всю нашу історію і неосяжне горе для всіх тих, хто любив його всім серцем при житті й продовжить любити його після смерті.

Герої не вмирають! Вічна Слава!