Інформаційне повідомлення щодо організації освітнього процесу у 2023-2024 н.р.29 Травня 2023р.

Здобувачам вищої освіти та вступникам
Київського національного економічного університету
ім. Вадима Гетьмана

24.05.2023

Ректоратом Університету підготовлено проєкт регламенту організації освітнього процесу у 2023/2024 н.р. з урахуванням безпекових умов та з метою забезпечення якості освітніх послуг відповідно до діючих стандартів вищої освіти.

При формуванні регламенту організації освітнього процесу на наступний навчальний рік враховані результати соціологічного дослідження «Вивчення думок студентської аудиторії щодо можливих варіантів організації освітнього процесу у 2023/2024 н.р.» (9—15 травня 2023 р.).

Регламент:

1. Очна (денна) форма навчання:
    1. бакалаврат 1—3 курс — офлайновий режим:
      лекції — в синхронному онлайновому режимі відповідно до розкладу з використанням хмарних сервісів організації відеозв’язку (Zoom, тощо);
      семінарські, практичні та лабораторні заняття — в офлайновому режимі (в аудиторіях Університету).
    2. бакалаврат 4 курс — змішаний режим:
      семінарські, практичні та лабораторні заняття — одна частина занять проводиться в офлайновому режимі (в аудиторіях Університету), інша — в синхронному онлайновому режимі відповідно до розкладу (з використанням хмарних сервісів організації відеозв’язку (Zoom, тощо) та платформи дистанційного навчання Moodle).
    3. магістратура — онлайновий режим:
      лекції, семінарські, практичні та лабораторні заняття — в синхронному онлайновому режимі відповідно до розкладу з використанням хмарних сервісів організації відеозв’язку (Zoom, тощо) та платформи дистанційного навчання Moodle.
    4. аспірантура — онлайновий режим:
      контактні заняття в синхронному онлайновому режимі відповідно до розкладу з використанням хмарних сервісів організації відеозв’язку (Zoom, тощо) та платформи дистанційного навчання Moodle.
  2. Заочна форма навчання:
    1. усі рівні вищої освіти (бакалаврат, магістратура, аспірантура) та роки навчання —

У разі наявності у здобувача підтверджених об’єктивних причин неможливості бути присутнім на офлайнових заняттях в аудиторіях Університету (перелік підтверджуючих документів про неможливість перебування на офлайн заняттях буде визначено окремим наказом) здобувачу буде запропонований дистанційний режим опанування навчальних дисциплін без зміни умов контракту.

У разі, коли здобувач за об’єктивних причин не мав можливості долучитись до онлайнового заняття, він повинен після кожного заняття, на якому він не був присутнім, самостійно опрацювати навчальний матеріал, розміщений у дистанційному курсі Moodle відповідної навчальної дисципліни, та до наступного заняття виконати і здати завдання та / або пройти тестування. Асинхронний формат навчання, за якого онлайнові заняття не відвідуються, а виконані завдання здаються в будь-який час семестру, — не передбачений.

У разі зміни безпекової ситуації, режим організації освітнього процесу буде відповідним чином відкоригований.

З повагою - Ректорат Університету!