Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зустрівся з викладачами та студентами КНЕУ31 Січня 2023р.

31 січня 2023 року у конференц-залі КНЕУ Міністр науки і освіти України Сергій Миколайович Шкарлет зустрівся з викладачами та студентами Університету.

Міністр наголосив, що найбільший скарб і гордість КНЕУ ― це студенти, викладачі і випускники, які успішно реалізували себе та працюють на багатьох державних посадах. І таку багатолітню наукову школу не можна втратити.

Під час зустрічі вчергове було розкрито модель вступної кампанії у 2023 році, акцентувавши на тому, що головний її постулат  – дати можливість вступити до національних закладів освіти з будь-якої точки світу.Національний мультипредметний тест буде складатись з двох обов’язкових предметів (української мови та математики) та одного додаткового предмета за вибором вступника: історія України, іноземна (англійська, французька, німецька, іспанська) мова, фізика, хімія, біологія. Незалежно від обраного предмета можна подавати заяву для вступу на будь-яку спеціальність.

Сергій Шкарлет відповів на запитання викладачів та студентів, зокрема про заохочення наукової роботи, взаємодію вищої та середньої освіти, реалізацію онлайн платформи з профорієнтації, механізм переведення на бюджетне місце пільговиків.

Зустріч відбулася в атмосфері комфортного спілкування. КНЕУ готовий до викликів сьогодення і підтримати ініціативи Міністра!