20 грудня 2017 року відбулось чергове засідання Наглядової ради Університету26 Грудня 2017р.

На виконання норм законів України «Про освіту» та «Про вищу освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 11.03.2016 №250, членами Наглядової ради Університету на черговому засіданні, що відбулось 20.12.2017 р., було затверджено у новій редакції Положення про наглядову раду Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». По питанням порядку денного членами Наглядової ради Університету також було розглянуто питання щодо: діяльності Університету, виконання кошторису за 2017 рік, стратегії та статутних завдань Університету, заслухано звіт ректора Лук’яненка Д.Г. про виконання умов контракту з МОН України у 2017 році. Питання порядку денного були схвалені в установленому порядку.

Головою Наглядової ради Університету, віце-президентом Національної академії наук України Смолієм В.А., було наголошено на необхідності підготовки до підтвердження Університетом статусу національного відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 №912 «Про затвердження Порядку та критеріїв надання закладу вищої освіти статусу національного, підтвердження чи позбавлення цього статусу».