27 вересня 2017 відбулася зустріч проректора проф. Чужикова В.І. з паном В’ячеславом Леоновим, заступником директора Республіканського інституту китаєзнавства ім.Конфуція Білоруського державного університету27 Вересня 2017р.

27 вересня 2017 відбулася зустріч проректора проф. Чужикова В.І. з паном В’ячеславом Леоновим, заступником директора Республіканського інституту китаєзнавства ім.Конфуція Білоруського державного університету. Під час зустрічі відбулося підписання угоди про співпрацю між КНЕУ та БДУ, що передбачає відповідні напрямки академічного співробітництва, спільну участь у дослідженнях та проектах, зокрема у контексті розвитку відносин між нашими країнами та Китайською Народною Республікою.