КНЕУ приєднався до Global Money Week19 Березня 2021р.

З 15 по 19 березня 2021 року  у якості тренерів представники кафедри корпоративних фінансів і контролінгу (Маюрченко В.В., Поліщук Є.А., Корнилюк А.В., Майорова Т.В.) приєдналися до Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week)  — щорічної міжнародної інформаційної кампанії, що включає заходи на фінансову тематику для дітей та молоді.

В цей тиждень, у різних країнах світу проходить безліч різноманітних заходів, уроків, лекцій, воркшопів, майстер-класів, змагань і конкурсів задля підвищення фінансової обізнаності молодого покоління.

Використання цифрових технологій дистанційного навчання (Zoom) дали можливість долучити понад 1000 учнів шкіл Старокостянтинівської ОТГ (Хмельницька область) – 820 осіб, приватної школи Think Global (Петропавлівська Борщагівка) – 130 осіб, Петропавлівськоборщагівської ЗОШ І-ІІІ ст. – 22 учні, загальної середньої освіти № 163 ім. М. Кирпоноса (м. Києва)  - 30 осіб та інших школярів (44 особи), які долучалися до вечірніх занять.

Тематика проведених занять:

• 1-4 клас – інтерактивне заняття з використанням відеозапису на тему “Знайомство з фінансами”;
  • 5-9 клас – Інтерактивне заняття “Я у світі фінансів”;
  • 10-11 клас – онлайн-вебінар «Правильне планування сімейного бюджету».

Заходи здійснені під егідою Національного банку України та за медійної підтримки телеграм каналу з фінансової грамотності @smartfina.

Партнери заходу:

Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради,

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана,

ГО «Центр прикладних економічних досліджень «СМАРТ», ГО «Європейський вибір м. Старокостянтинів»,

Страхова компанія Метлайф та Клуб сучасного бухгалтера ФПБАУ PRO-Облік.

Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week) – не тільки чудова можливість підвищити фінансову грамотність населення, але й продемонструвати майстерність викладачів КНЕУ імені Вадима Гетьмана. Впевнені, що проведення таких заходів стане гарною традицією і знайде продовження в інших проєктах!