Співпраця КНЕУ зі Збройними Силами26 Лютого 2020р.

Якою має бути конкурентоспроможна, ефективна армія? Які наукові дослідження може проводити університет?

Круглий стіл «Логістичне забезпечення Збройних Сил»,  що відбувся 26 лютого в КНЕУ,  порушив актуальні проблеми в організації, шляхи вирішення  та перспективи забезпечення Збройних Сил.

Серед економічних вишів України саме в нашому університеті вперше з’явилася військова кафедра, де готують офіцерів запасу за спеціальностями «організація речового забезпечення» та «організація продовольчого забезпечення». «Коли вручали погони, я бачив радість і гордість в очах випускників», - відзначив  ректор КНЕУ Д.Г. Лук’яненко.

Проректор з науково-педагогічної роботи, куратор кафедри військової підготовки Т.Є. Оболенська зазначила: «В КНЕУ працюють фахівці світового рівня, є кілька іноземних кафедр, факультет маркетингу, Інститут інформаційних технологій в економіці», закликавши до спільної роботи.

Завідувач кафедри військової підготовки В.М. Шемаєв наголосив на важливості наукових досліджень, розробки нових методичних посібників.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова

Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія  Рогачова (фото)