Первинна акредитація з напряму підготовки 6.140103 «Туризм»30 Травня 2019р.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №566 від 15.05.2019 р. у Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» з 28 травня по 30 травня 2019 р. включно працює експертна комісія з метою проведення акредитаційної експертизи з напряму  підготовки 6.140103 «Туризм» за першим (бакалаврським) рівнем у складі:

Голова комісії: Сущенко Олена Анатоліївна, завідувач кафедри туризму Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, доктор економічних наук, професор.

Члени комісії: Коротун Сергій Ігорович, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Національного університету водного господарства та природокористування, кандидат географічних наук, доцент.

Комісія в закладі вищої освіти була присутня на підсумковій атестації, яка відбулась 28 травня 2019 р. у вигляді державного комплексного екзамену. Також ознайомилась з матеріально-технічною базою, проводить комплексні контрольні роботи, перевіряє кадрове, навчально-методичне та інформаційне забезпечення.