Первинна акредитація з напряму підготовки 6.170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»30 Травня 2019р.

З 28 по 30 травня 2019 року в Університеті працює експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи за напрямом підготовки 6.170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» за першим (бакалаврським) рівнем у складі:
Халімова Геннадія Зайдуловича – завідувача кафедри безпеки інформаційних технологій Харківського національного університету радіоелектроніки, доктора технічних наук, професора, голови комісії;
Лагуна Андрія Едуардовича – доцента кафедри управління інформаційною безпекою Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, кандидата технічних наук.
Експерти проводять зі студентами комплексні контрольні роботи, а також перевіряють кадрове, матеріально-технічне, навчально-методичне та інформаційне забезпечення.