Первинна акредитація з напряму підготовки 6.010104 «Професійна освіта (Економіка)»30 Травня 2019р.

В період з 28.05. по 30.05. 2019 року, згідно наказу МОН України № 566 від 15.05.2019 р., на кафедрі педагогіки та психології ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» працює експертна комісія Міністерства освіти і науки України, яка здійснює первинну акредитаційну експертизу підготовки бакалаврів з напряму 6.010104 «Професійна освіта (Економіка)» галузі знань 0101 «Педагогічна освіта» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.
У складі комісії: Ткачук Станіслав Іванович - декан факультету інженерно-педагогічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктор педагогічних наук, професор кафедри професійної освіти та технологій за профілями (голова комісії); Валінкевич Наталія Василівна - завідувач кафедри економіки та підприємництва, Житомирського державного технологічного університету, доктор економічних наук, доцент.
Під час проведення первинної акредитаційної експертизи комісія перевіряє фактичний стан кадрового, навчально-методичного, наукового, матеріально-технічного, інформаційного забезпечення ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та його відповідність вимогам чинного законодавства, а також проводить комплексні контрольні роботи зі студентами III і IV курсів.

Фото фахівця з комунікацій I категорії ЦСЗ Анастасії Рогачової