Майстер-клас «Аналітика і Агротрейдинг: красиве і корисне»12 Березня 2020р.

11 березня 2020 року в КНЕУ відбувся майстер-клас «Аналітика і Агротрейдинг: красиве і корисне», який провела Олена Нероба –  аналітик аграрного ринку, менеджер із розвитку бізнесу компанії Maxigrain. Олена має досвід управління департаментом аналітики швейцарського зернотрейдера Marcopolo Commodities та керівництва компанією Daniel Trading S.A. Інтерес до участі в заході виявили не лише студенти і викладачі, а й експерти агробізнесу. І це не дивно, адже учасники в інтерактивній і веселій формі дізналися:

- У чому суть фундаментального й технічного аналізу сировинних ринків?

-  Які чинники впливають на зміну цін аграрної продукції?

- У чому суть фундаментального й технічного аналізу сировинних ринків?

- Які аграрні товари експортує Україна і хто насправді є конкурентами?

- Як правильно розуміти економічні і політичні новини та як оцінювати їх вплив на світові ціни?

Олена Нероба є членом професійного дорадчого комітету нової освітньої програми "Економіка агробізнесу і агротрейдинг", яка була розроблена за участі представників бізнесу, має практичну спрямованість і передбачає залучення бізнес-лекторів до процесу викладання".