Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Лекція про структуру наукової статті20 Травня 2019р.

Доктор, старший науковий співробітник Лейбніц Інституту аграрного розвитку в країнах із перехідною економікою Олександр Перехожук 20 травня у КНЕУ прочитав лекцію «Написання та публікація наукової статті».
Аспіранти та викладачі університету ознайомилися з досвідом та можливістю публікацій у зарубіжних наукових журналах. Доповідач порадив відразу придумати робочу назву заголовку - змістовну, стильну та привабливу. В анотації, як правило, допускається до 200 слів. О.П. Перехожук детально розповів про структуру наукової статті. «У вступі важливо двома-трьома реченнями вказати на особистий внесок автора в тему дослідження, - наголосив він. – Загалом у статті чотири слова мають бути ключовими».
Названо ресурси та бази даних (коштовні та безкоштовні), які знадобляться в роботі. Які знання та навички допоможуть у науковій роботі? Чи варто розповідати про знайдені вами бази даних колегам, які потім можуть бути використані? Де краще публікуватися?
«Поради від ученого стануть у нагоді багатьом аспірантам, викладачам, - наголосила проректор з наукової роботи Л. Л. Антонюк, - та посилять наукову активність».
Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова